// //
Konfiguruj swoją ToyotęUmów się na jazdę próbnąFinansowanie - oblicz ratęUmów się na przegląd




Autoryzowana Stacja Dealerska TOYOTA MIR-WIT Sp. z o.o.

al. Obrońców Tobruku 11
10-092 Olsztyn

Dział Handlowy

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.0; sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 444, 445, 446, 447 e-mail: 035@toyota-polska.pl


Dział Serwisu

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.00 sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 551,552,553 e-mail: 035service@toyota-polska.pl


Serwis Blacharsko - Lakierniczy

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 16.00
tel. (089) 534 18 19 e-mail: lakiernia@toyota-olsztyn.pl


Części Zamienne i Akcesoria

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.00 sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 334,335 e-mail: 035parts@toyota-polska.pl






Wyświetl większą mapę






Recepcja

tel. (089) 521-49-90, 521-49-91,521-49-92
fax: (089) 523-61-25

 

Monika Kraszewska

Recepcjonistka

tel. 89 521 49 90; 89 521 49 91

kom. 600 402 095

e-mail: sekretariat@toyota-olsztyn.pl

Marta Szmyt

Recepcjonistka

tel. 89 521 49 90; 89 521 49 91

kom. 600 402 095

e-mail: sekretariat@toyota-olsztyn.pl

 

Dział Handlowy

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.00
sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 444, 445, 446, 447,
e-mail: 035@toyota-polska.pl


 

Samochody Nowe

 

Grzegorz Brzeski

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 445

kom. 728 324 975

g.brzeski@toyota-olsztyn.pl

Marcin Pac

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 446

kom. 784 021 918

m.pac@toyota-olsztyn.pl

 

Paweł Boniakowski

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 447

kom. 662 110 260

p.boniakowski@toyota-olsztyn.pl

Rafał Jaskulski

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 447

kom. 662 110 260

r.jaskulski@toyota-olsztyn.pl

 

Rafał Nowakowski

Kierownik Działu Handlowego

tel. 89 521 49 90 wew. 444

kom. 600 060 427

r.nowakowski@toyota-olsztyn.pl

 

Sprzedaż Flotowa

Radosław Seroka

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 448

kom. 696 456 301

r.seroka@toyota-olsztyn.pl

 

Samochody Nowe Lexus

 

Arkadiusz Sztandera

Doradca Handlowy

tel. 89 521 40 90 wew. 448

kom. 887 808 505

a.sztandera@toyota-olsztyn.pl

 

Samochody Używane

 

Piotr Napiórkowski

Zastępca Kierownika Działu Handlowego

tel. 89 521 49 90 wew. 222

kom. 602 710 468

p.napiorkowski@toyota-olsztyn.pl

Rafał Malec

Doradca Handlowy

tel. 89 521 49 90 wew. 223

kom. 784 004 311

r.malec@toyota-olsztyn.pl

 

Ubezpieczenia

 

Dobrosława Sługocka-Słomińska

Doradca ds Ubezpieczeń

tel. 89 521 49 90

kom. 668 834 052

d.slugocka@toyota-olsztyn.pl

Natalia Stefic

Doradca ds Ubezpieczeń

tel. 89 521 49 90

kom. 696 456 305

n.stefic@toyota-olsztyn.pl

 

Dział Serwisu

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.00
sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 551,552,553
e-mail: 035service@toyota-polska.pl


  

 

Recepcja Serwisu

 

Dorota Wieniarska

Specjalista ds. kontaktów z klientami

tel.  89 521 49 90 wew. 557

kom. 664 773 603

d.wieniarska@toyota-olsztyn.pl

Krzysztof Gorczewski

Recepcjonista Serwisu

tel.  89 521 49 90 wew. 557

kom. 602 710 467

k.gorczewski@toyota-olsztyn.pl

 

Wypożyczalnia

 
 

Rafał Misiewicz

Doradca Serwisowy

tel. 89 521 49 90 wew. 556

kom. 728 489 550

r.misiewicz@toyota-olsztyn.pl

 

Serwis Mechaniczny

 

Grzegorz Wdowiak

Doradca Serwisowy

tel. 89 521 49 90 wew 551

kom. 666 055 695

g.wdowiak@toyota-olsztyn.pl

Paweł Perdian

Doradca Serwisowy

tel. 89 521 49 90 wew. 552

kom. 784 021 917

p.perdian@toyota-olsztyn.pl

 

Adam Szydlik

Doradca Serwisowy

tel. 89 521 49 90 wew. 553

kom. 696 456 302

a.szydlik@toyota-olsztyn.pl

Wojciech Chełchowski

Doradca Serwisowy

tel. 89 521 49 90 wew. 551

kom. 664 930 926

w.chelchowski@toyota-olsztyn.pl

 

Michał Marud

Kierownik Serwisu

tel. 89 521 49  90 wew. 555

kom. 604 251 692

m.marud@toyota-olsztyn.pl

Krzysztof Kobus

Zastępca Kierownika Serwisu

tel.89 521 49 90 w 555

kom. 664 090 068

k.kobus@toyota-olsztyn.pl

 

Serwis Blacharsko - Lakierniczy

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 16.00
tel. (089) 534 18 19
e-mail: lakiernia@toyota-olsztyn.pl


 

Mariusz Bółkowski

Doradca Serwisowy ds Blacharsko-Lakierniczych

tel.89 534 18 19

kom. 689 628 086

m.bolkowski@toyota-olsztyn.pl

Adrian Małyska

Doradca Serwisowy ds Blacharsko-Lakierniczych

tel. 89 534 18 19

kom. 668 480 310

a.malyska@toyota-olsztyn.pl

 

Rafał Budziński

Doradca Serwisowy ds Blacharsko-Lakierniczych

tel. 89 534 18 19

kom. 694 401 713

r.budzinski@toyota-olsztyn.pl

 

Robert Matuszewski

Zastepca Kierownika Serwisu ds Blacharsko-Lakierniczych

tel. 89 534 18 19

kom. 696 456 310

r.matuszewski@toyota-olsztyn.pl

 

Części Zamienne i Akcesoria

poniedziałek - piątek: od 8.00 do 18.00
sobota: od 8.00 do 14.00
tel. (089) 521-49-90, wew. 334,335
e-mail: 035parts@toyota-polska.pl


Dariusz Urniaż

Doradca ds. części zamiennych

tel. 89 521 49 90 wew. 335

kom. 602 710 466

d.urniaz@toyota-olsztyn.pl

Michał Gałązka

Doradca ds. części zamiennych

tel. 89 521 49 90 wew. 335

kom. 602 710 466

m.galazka@toyota-olsztyn.pl

 

Łukasz Samociuk

Zastępca Kierownika Serwisu (ds.działu części i akcesoriów)

tel. 89 521 49 90 wew. 334

kom. 694 401 714

l.samociuk@toyota-olsztyn.pl



Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.