1. Świat Toyoty
  2. Technologie
  3. Usługi połączone
  4. Systemy multimedialne

Intuicyjny system nawigacji i rozrywki

Ciesz się korzyściami płynącymi z posiadania zaawansowanego systemu nawigacji, który poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na wybranej trasie, lokalizacji fotoradarów, prognozie pogody i interesujących punktach (POI)*. Dzięki interfejsom Apple CarPlay™ i Android Auto™ możesz odtwarzać muzykę i korzystać z ulubionych aplikacji w swoim smartfonie.

Odkryj najbardziej zaawansowane systemy multimedialne

Nawiguj po świecie multimediów

Niezależnie od tego, czy podłączasz smartfon do auta, czy korzystasz z nawigacji, aby znaleźć doskonałą restaurację, system multimedialny Toyoty pozwoli Ci na więcej dzięki intuicyjnej obsłudze, szybkości działania i najnowocześniejszym funkcjonalnościom.

Ciesz się łącznością Bluetooth

Pełna kontrola dzięki dotykowemu ekranowi

Łączność Bluetooth® pozwala bezprzewodowo integrować urządzenia zewnętrzne i cieszyć się bezdotykową komunikacją, która uruchamia się automatycznie za każdym razem, gdy wsiądziesz do auta.

Aktualizacje map z systemem Touch and Go

Najlepsza nawigacja, którą można zdalnie aktualizować

Niezależnie od tego, dokąd wyruszasz, aktualne mapy to podstawa udanej podróży. Dzięki zdalnym aktualizacjom możesz mieć pewność, że Twoje auto wykorzystuje najnowszą wersję map i nawigacja zaprowadzi Cię bezpiecznie do celu.

Wyświetl przewodnik (Opens in new window)

E-sklep

Bądź na bieżąco z oprogramowaniem

Wyszukuj nowe aplikacje, aktualizuj dane nawigacji, zarządzaj systemami multimedialnymi i ciesz się zawsze najnowszą wersją systemu.

 

Wyświetl lokalny e-sklep